Vintage

Termín starožitnosť označuje veci, ktoré sú staršie ako 100 rokov. Termín Vintage je podľa slovníka Merriam-Webster Dictionary francúzsky výraz, ktorý sa používa predovšetkým na označenie veku vína. Vintage sa označuje ako predmety, ktoré boli veľmi populárne v období pred osemdesiatimi až dvadsiatimi rokmi a opäť v čase Termín „Vintage“ by sa nemal používať pre predmety mladšie ako 20 rokov.s.

 

Vintage Carpet je jedným z najnovších modelov kobercov vyrábaných v Iráne. Tento typ koberca je tiež známy ako starý koberec, pretože má podobný dizajn ako starý a starý koberec. Tento koberec sa používa na súčasné a klasické dekorácie, aby sa šarm a krása prostredia zdvojnásobili.

Za zmienku tiež stojí, že Vintage je v starom zmysle a je označovaný v umení modernej kontroly a zaostalosti.

 

Spôsob, akým je koberec Vintage vyrobený, je ten, že ho možno dosiahnuť vyrezaním alebo úplným odstránením pórov z tradičných perzských tradičných foriem. Medzi jedinečné vlastnosti Vintage Carpet je možné poznamenať, že jeho životnosť je veľmi vysoká a jeho dizajn je špecifický tak, že priťahuje pozornosť každého návštevníka a zvyšuje teplo a teplo prostredia.

Rôzne vzory koberca Vintage možno použiť na uspokojenie vkusu a harmónie s požadovaným prostredím v rôznych častiach domu, napríklad v obývacej izbe, spálni a kuchyni.

 

Vintage koberec vytvorí atraktívne a odlišné dekorácie od ostatných dekorácií. Klasické koberce patria k moderným a novým perzským predmetom. Iránski tkáči a návrhári kobercov sa snažili tento koberec vyrobiť čo najlepšie. Priestorom iránskeho starého a národného umenia je krajina v súčasných domoch s modernou výzdobou. Doplňte V skutočnosti je Vintage Carpet spojením medzi minulosťou a starom v mysliach jednotlivcov.

Na predĺženie životnosti kobercov Vintage je najlepšie ich umyť a vyčistiť na zručnom a bezpečnom koberci.

 

Dá sa odvážiť tvrdiť, že Vintage Carpet je dobrou voľbou pre tých, ktorí sa pri hľadaní klasickej modernosti a dekorácií doma zaujímajú o tradičné a staré vzory a oceňujú ich.

 

Za povšimnutie stojí tiež to, že koberce Vintage majú väčšie rozdiely vo veľkosti ako iné koberce a budete si ich môcť kúpiť v pomere k veľkosti každej časti ich domu. Koberce Vintage patria medzi tie, ktoré sú vyrobené z umelého hodvábu z polyesterovej priadze. Jednou z ďalších výhod koberca Vintage je jeho ľahkosť, aby bol ľahko odnímateľný.e.

 

Spoločným znakom všetkých kobercov Vintage je starý a starý vzhľad, ktorý ako starožitnosť má svoju luminiscenciu a púta pozornosť. Vintage koberce sa dajú použiť na stenu, na pohovku a na podlahu. Pomocou kariet Vintage Card u vás doma môžete dosiahnuť neprekonateľnú kombináciu tradície a modernosti.

 

Prečítajte si viac o kobercoch tu